Přeskočit na hlavní obsah

O projektu

Fryčajka je nadčasová stavba navržená architektonickou kanceláří Zlámal. Bytový dům nabízí 9 chytře řešených jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk. Dům je vybaven souborem technologií a kvalitními materiály. Byty disponují izolačními okny s trojsklem, velkoformátovými obklady, přípravou pro předokenní žaluzie a ve 3. patře nechybí příprava pro klimatizaci. Některé byty v přízemí mají vlastní terasu, ve vyšším podlaží prostorné balkony nebo lodžii. Dominantou Fryčajky je střešní penthouse s velkolepou terasou a krásným výhledem na řeku Svitavu. 

Bytový dům je vybaven rekuperací, díky níž budete mít neustálý přísun čerstvého vzduchu v každé místnosti. Na střešním plášti jsou umístěny fotovoltaické panely, které snižují energetické náklady domu a jsou šetrné k životnímu prostředí. V suterénu oceníte dostatek samostatně stojících garážových stání a sklepní kóje. Samozřejmostí je výtah, který spojuje všechna patra. Společné prostory jsou obohaceny uměleckou intervencí od brněnských umělců.

Harmonogram realizace

12/2023

Stavební povolení

2/2024

Zahájení stavby

3/2024

Dokončení bouracích prací

5/2024

Dokončení zakládání stavby

10/2024

Dokončení hrubé stavby

4/2025

Dokončení stavby

4/2025

Kolaudace

Spolupracujeme

Zlámal

Vyjíždíte z města, v dáli před sebou již vidíte údolí řeky Svitavy, ale ještě můžete odbočit na most, přes ostrov se starou Esslerovou továrnou. Hledíte do ulice, snad ještě městské, možná již vesnické. Dosud vás vítal prázdný štít na levé straně kulhající ulice, nově bude dostavěna i druhá část pomyslné vstupní brány. Každý již bude vědět, že vstupuje do místa, kde se žije, do místa, které nekulhá.

MIG

Developerský projekt zaštiťuje MIG s.r.o., společnost s více než 20 letou tradicí. MIG aktuálně připravuje nebo staví 25 projektů, více než 2 500 bytových jednotek. Ve svých projektech aktivně spolupracuje s předními architekty, umělci a dlouholetými partnery. 

Foreigners Reality & Development

Foreigners reality & development. 

Fryčajka nabízí komfortní bydlení v oblíbené lokalitě Brno-Obřany. Všudypřítomná zeleň
vybízí ke společným procházkám a relaxování u řeky Svitavy, která je od domu vzdálená
pár minut pěší chůze.

Lokalita

Stylové bydlení
bez kompromisů

Všech devět bytových jednotek je navrženo tak, aby efektivně využilo každý centimetr čtvereční. Byty jsou vhodné, jak pro mladé páry, rodiny s dětmi, tak pro seniory, kteří ocení život mimo rušné centrum města.

Dispozice

Exteriér